Sprzedaż używanych ciągników siodłowych, naczep i samochodów ciężarowych
LeasingKredytUbezpieczenia

Kalkulator leasingowy

Aby obliczyć ratę podaj cenę sprzętu, który chcesz kupić. Wpisz planowany udział własny oraz wysokość miesięcznej raty, którą chciałbyś płacić.
PLN
PLN
PLN
lub wpisz zapytanie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i przyjmuję do wiadomości, że:
Administratorem Danych jest getruck.pl Kotliński Spółka Jawna ul. Andersa 22, 75-017 Koszalin KRS 0000332210. Dane osobowe są zbierane w celach marketingowych polegających przede wszystkim na oferowaniu pojazdów oraz produktów finansowych. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom powiązanym z Administratorem Danych w celach marketingowych, na podstawie odrębnie wyrażonej zgody realizowanej telefonicznie w trakcie kontaktu pracownika getruck.pl z klientem Podanie danych i ich przetwarzanie odbywa się na podstawie udzielonej przez klienta zgody, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami). Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania. Zgoda na przetwarzanie danych może być odwołana w każdym czasie.
Wyrażam zgodę na przesyłanie do mnie przez getruck.pl - Kotliński Spółka Jawna 75-017 Koszalin Andersa 22 KRS 0000332210 informacji handlowej, w tym za pośrednictwem komunikacji telefonicznej i środków komunikacji elektronicznej na wskazany przeze mnie adres e-mail i nr telefonu, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
* Pola które wymagają wypełnienia.